Studenti FFOS-a na Međunarodnom kongresu u organizaciji Europske federacije udruga studenata psihologije

Od 27. 3. do 2. 4. 2023. kolege Lucia Ivakić, Braslav Pervan i ja sudjelovali smo na Međunarodnom kongresu u organizaciji EFPSA-e, Europske federacije udruga studenata psihologije. Kongres se održao u Portugalu, u mjestu Povoa de Varzim nedaleko Porta, a glavna tema bila je uloga psihologije u razvoju lokalnih, državnih i europskih zakonskih regulativa.

U sklopu studentske sekcije izložili smo Upitnik problematičnog binge watching-a, koji smo konstruirali i validirali u sklopu kolegija na diplomskom studiju. Bila nam je čast i zadovoljstvo pridonijeti sadržaju kongresa, a odaziv i povratne informacije na izlaganje bili su vrlo pozitivni.

Kongres je imao koristan edukativni, ali i društveni program, te smo uz nova znanja stekli i vrijedna nova poznanstva s kolegama iz svih krajeva Europe. Bilo je to nezaboravnih tjedan dana te se nadamo sličnim prilikama u budućnosti!

Iva Sušilović, 1. godina diplomskog studija Psihologija

Fotografije: Iva Sušilović