Studentica Ana Pašalić sudjelovala na konferenciji u Rotterdamu

Studentica 2. godine diplomskog studija psihologije Ana Pašalić predstavljala je Filozofski fakultet u Osijeku sudjelovanjem na međunarodnoj konferenciji XXI. International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS) Annual Conference: „Towards a People-First Economy and Society: A World to Win“,  koja se održavala u Rotterdamu u Nizozemskoj u razdoblju od 22. do 26. kolovoza 2023. godine.

Konferencija je imala preko 500 izlagača i 7 plenarnih predavanja stručnjaka iz cijeloga svijeta.

Studentica je na konferenciji aktivno sudjelovala usmenim izlaganjem rezultata provedenog istraživanja i rada pod naslovom „What aspects of positive mental health are predictive for subjective quality of life?“ zajedno s prof. dr. sc. Gorkom Vuletić.

Osim izlaganja vlastitog rada studentica se informirala o trenutačnim trendovima i proširila svoje znanje novim saznanjima u području psihologije i istraživanja kvalitete života slušanjem izlaganja i razmjenom znanja s ostalim sudionicima konferencije.

Prof. dr. sc. Gorka Vuletić