Sudjelovanje Centra za interdisciplinarna istraživanja na izložbi Budi uzor/INOVA 2022

Centar za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Osijek sudjelovao je na 18. izložbi inovacija, prototipova i studentskih poslovnih planova pod nazivom Budi uzor/INOVA 2022, koja se održala od 12. do 14. listopada 2022. godine u prostorijama osječkog Avenue Mall-a.

Na njoj su dr. sc. Demian Papo i dr. sc. Hrvoje Potlimbrzović predstavili rad Centra te uspostavljali kontakte sa znanstvenicima tuzemnih i inozemnih fakulteta. Vrijedi istaknuti da je Centar za interdisciplinarna istraživanja na izložbi bio jedan od tek dvaju predstavnika ustanova čiji studijski programi obuhvaćaju humanističko i društveno područje znanosti.

Ovim putem želimo zahvaliti Teri Tehnopolis na tome što je prihvatila našu prijavu i otvorila nam prostor za sudjelovanje, promociju i stvaranje novih partnerstava.