Sva lica anksioznosti: razumijevanje, prevencija i suočavanje

S velikim zadovoljstvom pozivamo sve studente Sveučilišta u Osijeku na predavanje pod nazivom “Sva lica anksioznosti: razumijevanje, prevencija i suočavanje” koje će održati djelatnice Ureda za psihološko savjetovanje studenata Filozofskog fakulteta u Osijeku; psihologinje Ena Štrk i Maja Matković. Predavanje će se održati u ponedjeljak, 29. travnja 2024. godine, s početkom u 16:00 sati, u maloj svečanoj dvorani (p39) Filozofskog fakulteta u Osijeku.

Anksioznost je tema koja sve više privlači pažnju u današnjem društvu. Kroz ovo predavanje, imat ćete priliku dublje se upustiti u razumijevanje ovog složenog fenomena, kao i naučiti o metodama prevencije i načinima suočavanja s anksioznošću.

Zbog ograničenog broja mjesta ljubazno molimo zainteresirane studente da se za sudjelovanje na predavanju prijave putem sljedeće poveznice:

Za dodatne informacije, slobodno nam se obratite na savjetovaliste@ffos.hr.

Veselimo se Vašem dolasku i zajedničkom razgovoru o ovoj važnoj temi.