Udruga studenata Glotta obilježila Krunidbu kralja Charlesa III.

Odsjek za engleski jezik i književnost

Dana 6. svibnja 2023. godine okrunjen je britanski monarh, današnji kralj Ujedinjenog Kraljevstva, Charles III.

Naša udruga studenata anglistike Glotta u suradnji sa Turističkom zajednicom Osijek obilježila je taj dan. Obilježili smo krunidbu tako što smo na Sajmu antikviteta u prijepodnevnim satima dekorirali štand, koji nam je omogućila TZ Osijek, promotivnim materijalima udruge i Filozofskog fakulteta Osijek. Pridružili su nam se i profesori, došli su nas posjetiti i kolege sa studija, a članice udruge Glotta, Lana Banić, Mateja Golek, Tena Živković, i Izabela Jagačić sa osmijehom i dobrom voljom su odgovarale na pitanja o udruzi i fakultetu, što maturantima što onima koji će maturanti biti. Nadalje, tajnica Glotte Izabela Jagačić i bivši student i član udruge Tomislav Romolić, održali su kviz u General Von Becker’s Pubu u Tvrđi, u popodnevnim satima.

Glotta se zahvaljuje svima koji su naš došli posjetiti, podržati, popričati sa nama i okušati se u kvizu. Do sljedećeg puta, doviđenja!