UPISI U VIŠI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2023./2024.

DATUMI UPISA U VIŠI SEMESTAR

(vrijeme kada će Studomat biti otvoren)

PRIJEDIPLOMSKI I DIPLOMSKI STUDIJI – od 19. do 23. veljače 2024. godine

STUDENTI KOJI NEMAJU PRISTUP STUDOMATU TREBAJU SE JAVITI U URED ZA STUDENTE I STUDIJE (STUDENTI NA DOVRŠENJU) E-POŠTOM NA ADRESU: mmlinarevic@ffos.hr

– Studenti ponavljači trebaju u Studomatu (nakon obavljenog upisa) provjeriti jesu li im upisani svi kolegiji za ljetni semestar.

– Studenti koji na upisima nisu uspjeli upisati izborne kolegije pa samim time nemaju potreban broj ECTS-bodova za upisani semestar, trebaju se javiti voditeljima odsjeka (žurno). Voditelji odsjeka o tome će obavijestiti djelatnike Ureda za studente i studije koji će upisati kolegije u ISVU sustav.

Studenti koji još uvijek nisu podmirili školarinu za akademsku 2023./2024. godinu ili o tome nisu dostavili potvrdu u Ured za studente i studije, trebaju izvršiti uplatu prije upisa u viši semestar – skenirane potvrde o uplati mogu se slati e-poštom n adresu: mmlinarevic@ffos.hr.

Zbog iznimne opterećenosti sustava u vrijeme upisa moguć je sporiji rad Studomata.

Ured za studente i studije ni na koji način ne može utjecati na brzinu rada Studomata, pa

vas molimo za razumijevanje.