Izv. prof. dr. sc. Mirko Lukaš sudionik projekta „Budućnost Europe: Europska godina mladih“

Odsjek za pedagogiju

Izv. prof. dr. sc. Mirko Lukaš s Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta u Osijeku je 5. prosinca 2022. godine u svojstvu recenzenta publikacije i sudionika projekta „Budućnost Europe: Europska godina mladih“, u Uredu Predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića sudjelovao u razgovu sa sudionicima projekta, srednjoškolcima 10 srednjih škola Hrvatske: Ekonomsko-birotehničke škole Slavonski Brod, Gimnazije Čakovec, Gimnazije Pula, Gimnazije Velika Gorica, Gimnazije Vukovar, Srednje škole Konjščina, Srednje škole Krk, Srednje škole Petrinja, Srednje škole Vela Luka i Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju Split.

Cjelokupni izvještaj možete vidjeti ovdje.