PROGRAM PEDAGOŠKO-PSIHOLOŠKO-DIDAKTIČKO-METODIČKE IZOBRAZBE FILOZOFSKOGA FAKULTETA U OSIJEKU: OBAVIJEST O PRVOM UPISNOM ROKU U AKADEMSKOJ 2024./2025. GODINI

Program pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičke izobrazbe Filozofskoga fakulteta u Osijeku: Obavijest o prvom upisnom roku u akademskoj 2024./2025. godini

Filozofski fakultet u Osijeku organizira prvi upisni rok za program cjeloživotnog učenja „Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodička izobrazba”. Program je namijenjen stručnjacima nenastavničkih profila koji se osposobljavaju za izvođenje nastave u osnovnim i srednjim školama te fakultetima. Osnovni cilj programa PPDM izobrazbe je omogućiti polaznicima stjecanje nastavničkih kompetencija koje uključuju znanja, sposobnosti i vještine iz područja pedagogije, opće psihologije i psihologije odgoja i obrazovanja, didaktike i metodike kao i drugih znanstvenih područja i grana (npr. informatologije, komunikologije, kroatistike i drugih). Obavijest možete vidjeti ovdje.