PROGRAM STJECANJA PEDAGOŠKIH KOMPETENCIJA ZA STRUKOVNE UČITELJE I SURADNIKE U NASTAVI FILOZOFSKOGA FAKULTETA U OSIJEKU: OBAVIJEST O UPISNOM ROKU U AKADEMSKOJ 2024./2025. GODINI

Program stjecanja pedagoških kompetencija za strukovne učitelje i suradnike u nastavi Filozofskoga fakulteta u Osijeku: Obavijest o upisnom roku u akademskoj 2024./2025. godini

Filozofski fakultet u Osijeku organizira upisni rok za program cjeloživotnog učenja „Program stjecanja pedagoških kompetencija za strukovne učitelje i suradnike u nastavi”. Osnovni cilj programa je osposobljavanje strukovnih učitelja za stjecanje pedagoških kompetencija određene razine za uspješno samostalno planiranje i izvođenje praktične nastave i vježbi u ustanovama za strukovno obrazovanje kao i osposobljavanje suradnika u nastavi za stjecanje pedagoških kompetencija određene razine za uspješno sudjelovanje u izvođenju praktične nastave i vježbi pod neposrednim vodstvom nastavnika ili strukovnog učitelja u ustanovama za strukovno obrazovanje. Obavijest možete vidjeti ovdje.