Poziv svim doktorandima na sudjelovanje u DOKTORSKOJ RUNDI

Poziv svim aktivnim doktorandima na sudjelovanje u

DOKTORSKOJ RUNDI

u sklopu TJEDNA ZNANOSTI FFOS-a

• Studirate na jednom od doktorskih studija Filozofskog fakulteta u Osijeku?
  • Zaposleni ste kao doktorand/ica na Filozofskom fakultetu u Osijeku i studirate na jednom od doktorskih studija izvan FFOS-a?
  • Studirate na jednom od doktorskih studija u sklopu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera?
  • Želite u opuštenom okruženju razgovarati o svom doktorskom radu?

Javite nam se na znanost@ffos.hr do 20. siječnja 2023. godine i možete sudjelovati u neformalnoj razmjeni tema, ideja i iskustava pisanja doktorskog rada u sklopu Tjedna znanosti Filozofskog fakulteta u Osijeku (6.-10. veljače 2023.).

Za prijavu je potrebno dostaviti: ime i prezime doktoranda/ice i (okvirnu) temu.

Kratko predstavljanje teme može trajati od 5 do 10 minuta, nakon čega će se poticati slobodna rasprava o izloženom.

Predstaviti se može rad u povojima (motivacija za temu), rad u izradi (u procesu razrade i pisanja) i rad u završnoj fazi (prije obrane/ocjene).

Što dobivate prijavom?

• Opuštenu razmjenu ideja i iskustava s kolegama iz različitih područja znanosti.
  • Produktivnu povratnu informaciju kolega različitih profila, bez elementa ocjene ili formalnih aspekata ocjenjivanja.
  • Upoznavanje rada drugih doktoranada/ica i njihovih pristupa.
  • Priliku za umrežavanje s kolegama u sklopu i izvan vlastitog doktorskog studija.

Veselimo se Vašoj prijavi!

znanost@ffos.hr