ESG Certifikat sustava osiguranja kvalitete u obrazovanju

Naslovna

Odsjek za povijest

Voditeljica Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Slađana Josipović Batorek

Zamjenik voditeljice Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Zlatko Đukić

Festival znanosti 2017.

Datum objave: 20.04.2017.

U sklopu ovogodišnjega Festivala znanosti na Filozofskom fakultetu održat će se niz aktivnosti, o čijem rasporedu i sadržaju više možete saznati ovdje.

Seminarska nastave iz kolegija Carstvo i papinstvo u srednjem vijeku

Datum objave: 20.04.2017.

Seminarska nastava iz kolegija Carstvo i papinstvo u srednjem vijeku kod asistentice Eldine Lovaš počet će u četvrtak, 27. travnja 2017. s početkom u 17,35 sati.

Erasmus+ KA1 – Natječaj za mobilnost (ne)nastavnog osoblja, 2017./2018.

Datum objave: 05.04.2017.

Više informacija o natječaju možete pronaći OVDJE.

DODATNA INFORMACIJA: Radionica pisanja ugovora o studiranju (Learning Agreement).docx (11. travnja, 18:00 sati)

Natječaj za "Nagradu za najbolji rad mladih povjesničara iz povijesti Slavonije, Srijema i Baranje” 2017.

Datum objave: 20.02.2017.

Drage kolegice i kolege studenti,

i ove godine Hrvatski institut za povijest, Podružnica za povijest Slavonije, Srijema i Baranje organizira natječaj za najbolji rad mladih povjesničara. Svi detalji nalaze se na linku u nastavku.