Naslovna

Odsjek za povijest

Voditeljica Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Slađana Josipović Batorek

Zamjenik voditeljice Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Zlatko Đukić

Studentska konferencija "Komparativna povijest V. Britanije i SAD-a: marginalizirane skupine, politički sustavi i ideologije"

Datum objave: 21.05.2018.

Studentska konferencija "Komparativna povijest Velike Britanije i SAD-a: marginalizirane skupine, politički sustavi i ideologije", održat će se u četvrtak, 24. i u petak, 25. svibnja 2018. u vremenu od 9.45 do 15.45 (mjesto održavanja: prostorija 54., II. kat) u organizaciji studentskih udruga ISHA i GLOTTA. Ulaz za sve zainteresirane je slobodan.

Program konferencije možete pročitati ovdje: program-isha-osijek.pdf

Obavijest studentima u vezi završnih i diplomskih radova

Datum objave: 21.05.2018.

Obavještavaju se studenti 3. godine preddiplomskih i 2. godine diplomskih studija koji su ove akademske godine birali temu i mentora završnih i diplomskih radova da do 15. lipnja 2018. provjere u Studomatu odabrane teme i mentore. Ukoliko naslov teme ili podatak o mentoru nisu ispravno upisani, studenti se trebaju javiti Uredu za studentska pitanja do kraja lipnja 2018., svaki radni dan od 9 do 12 sati.

Ispravke ili upite u vezi završnih i diplomskih radova može se poslati i na sljedeće e-adrese:

Valerija Kitin: vkitin@ffos.hr

Marijana Mlinarević: mmlinarevic@ffos.hr