Nastavnici

Katedra za povijest knjige, nakladništvo i knjižarstvo

Nastavnik E-mail Soba Telefon konzultacije
Ines Hocenski ihocenski@ffos.hr 92 494-736 srijedom 9:00-11:00
doc. dr. sc. Tomislav Jakopec tjakopec@ffos.hr 92 494-737 utorkom 10:00-11:30
prof. dr. sc. Jelena Lakuš jlakus@ffos.hr 29 494-655 srijedom 15:45 – 16:45
doc. dr. sc. Josipa Selthofer jselthofer@ffos.hr 92 494-736 srijedom 10:00-12:00
prof. dr. sc. Zoran Velagić zvelagic@ffos.hr 92 494-737 srijedom 11:00 – 12:00 i po dogovoru e-mailom

Katedra za teoriju informacijskih znanosti

Nastavnik E-mail Soba Telefon konzultacije
izv. prof. dr. sc. Boris Badurina boris.badurina@ffos.hr 81 494-695 četvrtkom 10:30
izv. prof. dr. sc. Boris Bosančić bbosancic@ffos.hr 81 494-695 četvrtkom 12:00 – 14:00
doc. dr. sc. Marija Erl Šafar merlsafar@ffos.hr 78 494-721 Organizacija i poslovanje knjižnica (JP +DP) : ponedjeljkom od 12-12.45 Sveučilišno knjižničarstvo: ponedjeljkom od 12-12.45 Komunikacija pomoću Interneta (Mađarski jezik i književnost, DP, dipl.studij): četvrtkom 11.30 -12.00 Napomena: Konzultacije se po potrebi mogu održati i putem maila (merlsafar@ffos.hr) ili nakon predavanja/vježbi.
Mirna Gilman Ranogajec mgilman@ffos.hr 78 494-721    –
doc. dr. sc. Gordana Lesinger glesinger@ffos.hr 78 494-721  ponedjeljkom 11:30-12:30
dr. sc. Tihana Lubina tlubina@ffos.hr 78 494-721  utorkom 12:15-13:15 i po dogovoru e-mailom
doc. dr. sc. Milijana Mičunović mmicunov@ffos.hr 81 494-696 utorkom 10:30 – 11:30  i po dogovoru e-mailom
izv. prof. dr. sc. Anita Papić apapic@ffos.hr 81 494-696 utorkom 9:30 – 10:30 i po dogovoru e-mailom
dr. sc. Tamara Zadravec tzadravec@ffos.hr 78 494-721  ponedjeljkom 12:00-13:00

Katedra za upravljanje knjižnicama i organizaciju informacija

Nastavnik E-mail Soba Telefon konzultacije
prof. dr. sc. Gordana Dukić gdukic@ffos.hr 30 494-723 utorkom 12:15 – 13:15 i po dogovoru e-mailom
doc. dr. sc. Kristina Feldvari kfeldvari@ffos.hr 29 494-655 srijedom 16:45 – 17:45
izv. prof. dr. sc. Ivana Martinović imartinovic@ffos.hr 30 494-723 ponedjeljkom 11:30-12:30
prof. dr. sc. Kornelija Pertr Balog kpetr@ffos.hr 29 494-655 četvrtkom 9:30-11:00
doc. dr. sc. Snježana Stanarević Katavić sstanare@ffos.hr 29 494-656 petkom, 14:00-15:30

Katedra za zaštitu pisane baštine i suradnju baštinskih ustanova

Nastavnik E-mail Soba Telefon konzultacije
prof. dr. sc. Sanjica Faletar Tanacković sfaletar@ffos.hr 77 494-689 petkom 9:00-10:30
prof. dr. sc. Damir Hasenay dhasenay@ffos.hr 77 494-690 ponedjeljkom 10:00-11:00  i/ili po dogovoru e-mailom
Ines Horvat ihorvat2@ffos.hr 77 494-690 utorkom 18:30-19:30 i po dogovoru e-mailom
doc. dr. sc. Darko Lacović dlacovic@ffos.hr 77 494-690 četvrtkom 9:30-10:30 i po dogovoru e-mailom