29. Stručni kolokvij Odsjeka za informacijske znanosti

U srijedu, 21. studenoga 2018. godine, s početkom u 12:20 održan je Stručni kolokvij Odsjeka za informacijske znanosti u organizaciji predstavnika studenata. Pred studenatim, uglavnom prve godine preddiplomskog i diplomskog studija, te nekoliko profesora izložene su studentske aktivnosti koje su se odvijali tijekom prošle akademske godine. Studenti su na zabavan način prikazali najzanimljivije radionice i projekte koje su organizirali i/ili vodili, sudjelovanja na konferencijama, volontiranju, humanitarnim akcijama te stručnim usavršavanjima. Izloženo je deset studentskih aktivnosti:

1.  RoboCode – Ivona Palko
  2. ASIS&T -Jure Žilić
  3. Webcamp – Nikola Milić
  4. BOBCATSSS 2018 – Cvijetin Vidaković
  5. LIDA 2018 – Tomislava Žilić
  6. Praksa u samostanskoj knjižnici – Rea Čevapović
  7. InfoDaska 2018 – Ivana Svalina
  8. Ljetna škola informacijskih znanosti – Katarina Đurđević
  9. FEIS 2018 – Mislav Glavačević
  10. WeAreDevelopers – Lana Horvatić.

Osim navedenih aktivnosti, kratko su predstavljena i druga događanja u kojima su studenti sudjelovali (Kitteens, projekt Prandau-Norman, Noć Muzja itd.) o kojima više možete pročitati na mrežnim stranicama Novosti. Čestitamo studentima na izvrsnim izlaganjima, sudjelovanju u raznim studentskim aktivnostima te studentici Ivoni Palko na organizaciji i vođenju Stručnog kolokvija Odsjeka.

Ines Horvat

Odgovorite

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Zahtijevana polja su označena s *