Gostujuće predavanje na Odsjeku za engleski jezik i književnost: Cody McClain Brown

Odsjek za engleski jezik i književnost

Na Odsjeku za engleski jezik i književnost 24. travnja 2024. godine u 11 sati u učionici 39 u organizaciji HDPL-a gostujuće će predavanje održati Cody McClain Brown, v. pred. dr. sc. s Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu, s temom predavanja

Philosophical Differences: Ideas of Teaching in the US and Central Europe

Rođen u Tulsi u državi Oklahoma, Cody McClain Brown diplomirao je engleski na Sveučilištu Loyola u New Orleansu i magistrirao politologiju na Državnom sveučilištu Oklahoma. Doktorirao je na Sveučilištu Kanzas na temu “Zašto su se borili: Razlozi sudjelovanja u ratu u Hrvatskoj“. Dr. sc. Cody McClain Brown viši je predavač na Fakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu. Autor je popularnog bloga Zablogreb i knjiga “Propuh, papuče i punica“ (Algoritam, 2014.) i “Hrvatska uzvraća udarac” (Vorto Palabra, 2017.).