Otvoren je natječaj za CEEPUS stipendije u zimskom semestru akademske godine 2024./2025.

Pozivamo zainteresirane kandidate na podnošenje prijava za odlaznu mobilnost u sklopu CEEPUS-a, Srednjoeuropskog programa razmjene za sveučilišne studije.

Prijaviti se mogu studenti, doktorandi i nastavno osoblje za mobilnost u sljedećim CEEPUS mrežama:

Mreža Naziv Koordinator Adresa e-pošte
HR-1107 Philosophy and Interdisciplinarity dr. sc. Demian Papo dpapo@ffos.hr
SK-1315 Shared History of Central Europe doc. dr. sc. Domagoj Tomas dtomas@ffos.hr
SI-0711 TRANS – TRANSkulturelle Kommunikation und TRANSlation doc. dr. sc. Sanja Cimer Karaica sanjacimer@gmail.com

Kontaktirajte CEEPUS koordinatora koji je zadužen za odabir kandidata na visokom učilištu sukladno kvotama za dolaznu i odlaznu mobilnost.

Prijava se podnosi online, putem platforme CEEPUS-a na www.ceepus.info prema uputama.

Krajnji rok za podnošenje online prijave za mobilnost u zimskom semestru akademske godine 2024./2025. je 15. lipnja 2024. godine.

Krajnji rok za podnošenje online prijave za mobilnost u ljetnom semestru akademske godine 2024./2025. je 31. listopada 2024. godine.

Ako visoko učilište ne sudjeluju u CEEPUS mreži u tekućoj godini, svejedno se možete prijaviti za CEEPUS mobilnost na freemover natječaju (natječaju za mobilnosti izvan CEEPUS mreža), koji će biti otvoren između 1. i 30. studenog 2024.

Više o načinu prijave za mrežne i freemover mobilnosti možete pronaći i na mrežnim stranicama CEEPUS-a.

Izvor: https://www.ampeu.hr/natjecaji/otvoren-je-natjecaj-za-ceepus-stipendije-u-zimskom-semestru-akademske-godine-2024-2025

UPUTE ZA PRIJAVU